Grafické práce

Dáme prezentácii Vašej firmy jednotný vzhľad. Ponúkame svojim zákazníkom moderný, zaujímavý dizajn prostredníctvom propagačných materiálov vytvorených na mieru pre našich zákazníkov.

Firemná identita (Corporate identity)

Zachytáva základné pravidlá, ktoré treba dodržiavať, aby mala Vaša firma alebo produkt rovnakú tvár.

Logo

Ponúkame návrh a výrobu značky/ logotypu, ktorá bude firme alebo produktu slúžiť k jej prezentácii, vystihovať ju a odlišovať od konkurencie.

Vizitky

Vizitky slúžia ako moderný a sofistikovaný spôsob predstavenia sa a stali sa neodmysliteľným doplnkom každého moderného muža a ženy. Je to malé grafické dielo na malom kúsku papiera, ktorým sa osoba alebo firma prezentuje už pri prvom stretnutí a zanecháva na nej všetky dôležité informácie. Pritom grafickým prevedením zanecháva prvý dojem, ktorý je v čase podnikania veľmi dôležitý. Platí tu zásada menej je viac. Vizitka by mala byť súčasťou vašej firemnej identity a mala by sa riešiť spolu s logom.

Štandardné vizitky majú rozmer 9 x 5 cm ale používajú sa aj vizitky s rozmerom 4 x 7,5 cm,  5,5 x 9,5 cm alebo 9 x 5,5 cm.

Hlavičkový papier

Navrhneme vám hlavičkový papier, ktorý bude súčasťou vašej firemnej identity. Je to predmet každodennej potreby, ktorý nie je len dizajnová záležitosť, ale dodá každej korešpondencii, cenovej ponuke a iným tlačovinám určitú dôležitosť.

Obálka

Z hľadiska firmy je obálka vhodný doplnok k hlavičkovému papieru. Pokiaľ chystáte svadbu či oslavu, grafická úprava obálok príjemne obohatí vaše pozvánky.

Firemná tabuľa

Firemná tabuľa je neoddeliteľnou súčasťou pre informačno-propagačné zviditeľnenie vašej spoločnosti.

Maľované vývesné štíty

Názov podniku, reštaurácie, cukrárne, kaviarne, kvetinárstva... môže byť použitý aj ako vývesný štít. Maľovaný štít môže byť maľovaný na dreve alebo plechu. Takéto označenie prevádzky dostáva osobitý ráz a punc niečoho výnimočného.

Reklamné materiály 
Plagát

Plagát / poster – jeho hlavným cieľom je zapôsobiť na široký okruh náhodných chodcov a čo najviac ich osloviť. Jeho cieľom je oznamovať, propagovať, pútať pozornosť, prekvapiť, vnútiť sa. Plagát by mal byť vždy jasný a zrozumiteľný.

Cover

FB cover je fotka alebo grafika, ktorá prvá zaujme návštevníka na Vašej stránke. Navrhujeme ju tak, aby návštevníka Vašej stránky oslovila a zároveň aby vystihovala Vás, Vašu skupinu alebo akciu ako napríklad koncert, festival, zábavu, prezentáciu knihy, nového automobilu atď.

Pozvánka

Chcete vyrobiť pozvánku na ples, oslavu ukončenia školy, oslavu 50-tky a pod? Navrhneme a vyrobíme vám pozvánku, ktorá svojou náročnejšou grafickou formou nielen osloví adresáta, ale vzbudí v ňom aj chuť zúčastniť sa. Na pozvánke samozrejme dostane všetky potrebné informácie týkajúce sa danej udalosti. 
Pokiaľ sa jedná o oslavu výročia narodenín či vianočného večierka, snažíme sa ju navrhnúť  tak aby Vám bola čo najviac šitá na mieru.  Napríklad sa v nej snažíme použiť vaše koníčky či vlastnosti. Pokiaľ ide o firemnú pozvánku využívame firemné prvky či navrhneme dizajn pozvánky tak aby bol čo najužšie spätý s vašimi zamestnancami.

Vstupenka

Organizujete diskotéku, výstavu koncert, predstavenie, ples či inú akciu, na ktorú potrebujete urobiť doklad o zaplatení poplatku? Sú doklady, ktoré väčšinou vyrábame spolu s obálkami, pozvánkami, plagátmi či bilbordmi. Robíme ich v podobnom duchu podľa vašej predstavy. Najkrajšia vstupenka je vkusná, graficky upravená tak aby zaujala, ale vy ste ju s kľudom mohli odložiť ako pamiatku na udalosť, kvôli ktorej ste si ju zakúpili. 

Bilbord

Potrebujete veľkoplošnú reklamu na mieru? Bilbord je väčší reklamný pútač, vystavený  na miestach kde plagát nie je možné zaregistrovať. Tvoríme ho v podobnom duchu ako plagát, avšak tak aby si ho mohol  vodič auta všimnúť v priebehu pár sekúnd. Môže to byť reklamný, firemný či propagujúci rôzne druhy akcií. Základná veľkosť je 240 X 510 cm s rozlíšením 300 dpi.

Banner

Baner je grafická forma ineternetovej reklamy. Navrhneme ho tak, aby čo najpresnejšie predal kľúčové informácie z vašej kampane.

Jedálny lístok

Neoddeliteľnou súčasťou vašej reštaurácie, baru, kaviarne či iného podniku je menu. Vaši zákazníci si vyberajú sortiment v príjemnom prostredí vašich priestorov. Tak prečo nemať pre klientelu pripravený zaujímavý jedálny lístok vyrobený v duchu priestorov, v ktorých podávate vaše jedlo? Už pri čítaní jedálneho lístka môže zákazník nasať atmosféru vášho podniku a vopred sa ponoriť do tajomného sveta vašej kuchyne.

Potlač CD / DVD

Radi archivujete všetky dokumenty a už  vás čoraz viac rozčuľujú klasické nápisy fixkou, ktoré časom vyblednú? Ponúkame Vám riešenie, ktoré oceníte hlavne pri archivácii rodinných fotiek či videí. Personalizovaná grafika spestrí váš zakladač s CD / DVD. Potlačené CD sa hodí ako set z koncertu či plesu, ktorý ste organizovali.  Potlač je vhodná najmä pri svadobných dokumentáciách.  

Svadba
Svadobné oznámenie a ostatné tlačoviny

Vyrobíme vám svadobné oznámenie s originálnym logom len pre vás a všetky tlačoviny použité k prezentácii svadby budú vytvárať jeden celok, tak aby spĺňali vaše požiadavky a aby bola svadba, ktorú ste si vysnívali, jedinečná.
V prípade, že máte svoju predstavu alebo návrh, vieme vám ho dať do grafickej podoby vhodnej pre tlač.

  • Svadobné logo
  • Svadobné oznámenie
  • Kartičky s menovkou na stôl
  • Svadobné menu
  • Vínna karta
  • Zasadací poriadok

Cenník

Grafické práce - ukážky

Pozrite si ďalšie práce

Marián Ľubor

Ako na to

Zakladáte novú spoločnosť a potrebujete vytvoriť firemnú identitu, potrebujete redizajn svojej značky, zmenu jedálneho lístka alebo chystáte vysnívanú svadbu, zábavu či ples? Kontaktujte nás prostredníctvom emailu alebo telefónu. Radi sa ozveme alebo sa s vami osobne stretneme a preberieme podrobnosti.

Kontakt

Marián Kimlička
Hviezdoslavova 5
900 51 Zohor

Email: info@kimlicka.sk
Telefón: 0903 250 999